فروشنده شوید

چرا ویزیتور جیبی ابزار کار شرکت هاست؟

فروش آنلاین ۲۴/۷ در هر نقطه از ایران

سفارش های خود را بدون نیاز بازاریاب هر ساعتی از شبانه روز میتوانید انجام دهید و از موجودی و اطلاعات جدید کالا ها در هر لحظه آگاه شوید.

دسترسی به مشتریان بیشتر

با حضور در سامانه جامع ویزیتور جیبی دیگر برای وسعت بازار خود نیاز به استخدام نیروی کار ندارید و می توانید بازار هدف مورد نظر خود را در دست داشته باشید.

شرایط قیمت دهی و پرداخت اختصاصی

ویژگی منحصر بفرد این سامانه تطبیق حداکثری نحوه مراودات فروشنده و خریدار با اعتباردهی اختصاصی شامل قیمت و شرایط پرداخت جهت همخوانی با بازار سنتی می باشد.

کاهش مشکلات جذب، نگهداشت و تعدیل نیرو

عدم نیاز به جذب نیروی بازاریاب جهت گسترش بازار و کاهش هزینه های جانبی نیرو انسانی از مهمترین اهداف و برنامه های مدیران می باشد.

کاهش هزینه های شرکت

سفارش های خود را بدون نیاز بازاریاب هر ساعتی از شبانه روز میتوانید انجام دهید و از موجودی و اطلاعات جدید کالا ها در هر لحظه آگاه شوید.

تحلیل بازار و برنامه ریزی بهتر

با حضور در سامانه جامع ویزیتور جیبی دیگر برای وسعت بازار خود نیاز به استخدام نیروی کار ندارید و می توانید بازار هدف مورد نظر خود را در دست داشته باشید.

برندینگ و تبلیغات موثر

ویژگی منحصر بفرد این سامانه تطبیق حداکثری نحوه مراودات فروشنده و خریدار با اعتباردهی اختصاصی شامل قیمت و شرایط پرداخت جهت همخوانی با بازار سنتی می باشد.

سامانه توسعه پذیر

عدم نیاز به هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی عدم نیاز به خرید نرم افزار پخش مویرگی عدم نیاز به استخدام نیروی لجستیک و تجهیزات و وسیله نقلیه (فاز توسعه) عدم نیاز به خرید نرم افزار حسابداری (فاز توسعه)

مراحل سفارش گیری تامین کنندگان


ثبت نام

با وارد کردن شماره همراه خود به عنوان تأمین کننده در سامانه ثبت نام کنید و مشخصات پروفایل و فروشگاه خود را تکمیل نمائید.

درج کالا

از بین محصولات موجود در سامانه میتوانید به محصولات قابل عرضه خود اضافه کنید و یا در غیر اینصورت محصولات خود را بارگزاری نمائید .

ثبت نام مشتریان / تأیید درخواست ها

جهت تسریع در ارتباط گیری تأمین کنندگان با خریداران امکان ثبت نام خریداران توسط شما در پنل کاربری ایجاد شده که همزمان با ثبت نام مشتری ها میتوانید به هر یک جداگانه اعتبار مالی اختصاص دهید. همچنین میتوانید خریدارانی که جداگانه ثبت نام کرده اند را پس از ارسال درخواست همکاری و تائید از سمت شما در لیست مشتریان خود قرار دهید.

دریافت سفارشات

حال خریداران میتوانند با بررسی کالاهای موجود و قیمت های اختصاصی خود اقدام به سفارش دهی به شما کنند.

سوالات شما

سامانه ویزیتور جیبی به طور اختصاصی در زمینه سلامت و زیبایی ( آرایشی، بهداشتی، تجهیزات پزشکی ) فعالیت میکند و تامین کنندگان شامل تولید کننده – وارد کننده – بنکدار و پخش کننده از یک طرف و خریداران یا فروشگاه های خرده فروش سطح شهر از طرف دیگر میتوانند جهت مراودات تجاری خود از خدمات این سامانه بهره‌مند گردد.

لزومی بر حقوقی بودن کاربران چه تأمین کننده و چه خریدار نیست ولی هر گونه نقض قوانین سایت بر اساس قوانین حاکم بر تجارت باعث توقف و برخورد با کاربر میگردد.

خیر . سامانه پیش رو دخالتی در امور مالیاتی کاربران سایت ندارد و هیچ گزارشی از امور مالی داخلی تامین کنندگان یا خریداران به دلیل عدم اطلاع کامل نمیتواند به اداره مالیات داشته باشد.
در هر صورت پیشنهاد میشود کاربران مسائل مربوط به امور مالی خود را پیگیری کرده و همچنین و در صورت لزوم مجوزات صنفی خود را اخذ نمایند.

بله. در صورت دارا بودن شرایط تسویه تامین کننده با سامانه، پول مستقیم به حساب معرفی شده از جانب تامین کننده واریز می شود.

شرایط تسویه با سامانه:پس از واریز آنلاین مبلغ فاکتور از جانب خریدار عمده، تامین کننده موظف است طی مدت ۷ روز، اجناس فاکتور را تحویل خریدار عمده‌ی سفارش دهنده نماید و کد یکتای محفوظ نزد خریدار را دریافت و به سامانه اعلام نماید.تا پس از صحت‌سنجی سامانه، پول به حساب تامین کننده طبق سیاست های بانک مرکزی واریز گردد.چنانچه این اقدام صورت نگیرد پول به حساب مبدا عودت می گردد.

کلیه سفارشات ایجاد شده توسط تأمین کنندگان دریافت و پس از مدت زمان مشخص شده توسط خود تأمین کننده کالا توسط خودشان به خریدار تحویل میگردد.
به همین منظور خریداران می بایست موقع تحویل کالا دقت در همخوانی و عدم مغایرت سفارش و کالای رسیده شده را انجام دهند.

سامانه برای راحتی سفارش گذاری و مراودات خریداران با فروشندگان مانعی جهت نوع پرداخت ها در نظر نگرفته است و خریداران میتواند با توافق فی ما بین پرداخت های خود را به صورت واریز وجه به حساب خود فروشنده یا پرداخت نقد موقع تحویل کالا یا اعتباری و یا پرداخت چک انجام دهند.
لازم به ذکر است مراودات مالی خارج از سامانه ضمانتی از سمت سامانه برای طرفین ایجاد نمیکند.

حضور در سامانه تخصصی سلامت و زیبایی جهت دسترسی به بازار بزرگتر بدون تبلیغات یا بازاریابی اولین هدف هر تأمین کننده میتواند باشد.

سفارش گذاری خریداران بدون نیاز به حضور بازاریاب یا شخص سفارش گیر در همه ساعات شبانه روز بدون هزینه طراحی سایت و نرم افزار و اپلیکیشن ارزش بسزایی دارد.

جهت دسترسی و سفارش گیری خریداران دیگر نیازی به نیروی انسانی نخواهد بود و هزینه های شرکت به طور چشمگیری کاهش می یابد . این هزینه ها شامل بازاریاب، تجهیزات، متراژ دفتر، مواد مصرفی، زمان، مدیریت پرسنل، دغدغه های نیروی انسانی و … خواهد بود.

بدست آوردن روال منظم سفارشات کالاها و برنامه ریزی برای اولیت بندی کالا ها – گزارشات تخصصی سامانه

برندینگ و تبلیغات شرکتی و کالاها در یک سامانه تخصصی پر بازدید

با حضور شما به عنوان تامین کننده در سامانه خریداران میتوانند در هر لحظه از شبانه روز پس از بررسی کالاها و موجودی انبار بروز اقدام به سفارش گزاری بدون حضور یا تماس تلفنی و … داشته باشند و حتی پرداخت های خود را در صورت انتخاب پرداخت آنلاین انجام دهند.

همچنین خریداران برای سفارش کالاهای متنوع خود دیگر نیاز نیست منتظر بازاریاب شرکت ها باشند و همه محصولات را در یک سامانه کنار هم مشاهده و سفارش میدهند و در صورتیکه خود شرکت ها سفارش اینترنتی داشته باشند دیگر نیازی به ورود به تک تک آنها به طور جداگانه نیست.

حضور بازاریابان در برخی اوقات آرامش خریداران را بر هم میزند و در ساعت نامناسبی به فروشگاه خریدار مراجعه میکنند و برای طرفین ناخوشایند است در حالیکه با استفاده از این سامانه مشکل ترددها حل میشود.

قیمت های اعلام شده برای خریداران مطمئن و قابل مقایسه می باشد.

در هر لحظه از محصولات جدید و قیمت های جدید مطلع می شوند.

قیمت های اختصاصی خود را بر اساس اعتبارات لازم در نزد تأمین کننده مشاهده میکند.

و در نهایت با تخفیف خاص سامانه سفارشات خود را قطعی میکند

یکی از مهمترین ویژگی های این سامانه سیستم اعتبار دهی اختصاصی کاربران می باشد که بر اساس نیاز کاربران و تحقیقات و تحلیل های انجام شده در نظر گرفته شده است.

هر خریدار نزد هر تأمین کننده اعتبار خاصی دارد که میتواند روی نوع همکاری طرفین و قیمت ها و شرایط پرداخت اثر گذار باشد.

دیگر ویژگی های این سامانه حضور تخصصی صنعت سلامت و زیبایی به عنوان تک صنف بوده که بهترین خدمات و امکانات رو طبق نیاز بازار این صنعت به ارمغان آوریم.

این سامانه در حال حاضر ۶ فاز توسعه در نظر دارد که هر یک بخشی از امکانات مورد نیاز بازار را برای راحتی کاربران ایجاد میکند.

حضور موثر و حداکثری کاربران این نتایج را در زمان کمتری برای بهره مندی خود کاربران در بر خواهد داشت . پس به اتفاق هم برای رسیدن به خدمات بهتر و بیشتر این سامانه رو گسترش دهیم .

کاربران تأمین کننده :
حضور در سامانه ویزیتور جیبی و معرفی کالا ها هزینه ای ندارد. به ازای سفارشات انجام شده ۵ درصد از هر فاکتور سهم سامانه می باشد که حداقل هزینه برای تامین کنندگان در نظر گرفته شده است.

کاربران خریدار :
عضویت در سامانه به عنوان خریدار هزینه ای برا خریداران در بر ندارد.

جای محصولات شما در بازار بزرگ ویزیتور جیبی خالیست.
مشتریان منتظر محصولات شما هستند